Property Sale
Sale
$570,000
DeedBook 21377, Page 523
Year Built: 1965
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,569 | +4.0% |
| 2024 | $9,204 | +2.3% |
| 2023 | $8,994 | +2.0% |
| 2022 | $8,817 | +1.9% |
Year Built: 1965
161 S Ridgedale Ave
Residential
10 Colonial Way
Residential
6 Alexandria Dr
Residential
31 Brentwood Dr
Residential
7 Elkton Ter
Residential