Property Sale
Sale
$35,000
From:
To:
DeedBook 23526, Page 1335Recorded4/29/2019
From:
To:
Year Built: 1972
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,444 | +3.9% |
| 2024 | $5,240 | +2.3% |
| 2023 | $5,123 | +2.0% |
| 2022 | $5,024 | +1.8% |
From:
To:
Year Built: 1972
49 Ridgedale Ave
Commercial
49 Ridgedale Ave
Commercial
49 Ridgedale Ave
Commercial
49 Ridgedale Ave
Commercial
49 Ridgedale Ave
Commercial