Property Sale
Sale
$425,000
From:
To:
Sq Ft1,679DeedBook 22634, Page 1196Recorded12/11/2014
From:
To:
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,539 | +4.0% |
| 2024 | $8,214 | +2.3% |
| 2023 | $8,026 | +2.0% |
| 2022 | $7,868 | +1.9% |
From:
To:
Year Built: 1960
5 Callahan St
Residential
533 Ridgedale Ave
Residential
85 Barnida Dr
Residential
2 Casey Ave
Residential
8 Chicjon Ln
Residential