Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1957
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,841 | +4.0% |
| 2024 | $9,465 | +7.1% |
| 2023 | $8,838 | +1.7% |
| 2022 | $8,691 | +1.9% |
Year Built: 1957
253 Perry St
Residential
265 Perry St
Residential
64 Taylor St
Residential
269 Perry St
Residential
273 Perry St
Residential