Skip to content

41 Fleetwood DrRockaway, NJ 07866

Built 1969

Last Sale Date
Jan 6, 2025

Property Information

Block11106
Lot12
Qualifier---
CountyMorris
MunicipalityRockaway Twp
Tax Map Page111

Building Details

Building Class17
Description2SF G2
Dwellings1
ZoningR-20
Sq Footage2,335
Acreage0.59

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$208,700
42%
Improvement Value:$289,200
58%
Total Assessment$497,900

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$11,638+3.7%
2024$11,225+5.2%
2023$10,671+1.9%
2022$10,475+1.8%
Property History

Property Sale

Sale
$0

Property Built

Built

Year Built: 1969