Skip to content

665 Mt Hope AveWharton, NJ 07885

Last Sale Date
Jan 5, 2024

Property Information

Block11403
Lot11
Qualifier---
CountyMorris
MunicipalityRockaway Twp
Tax Map Page114

Building Details

Building Class---
Description1 SCHOOL
Dwellings1
ZoningR-20
Sq Footage---
Acreage15.5

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$3,255,000
46%
Improvement Value:$3,893,200
54%
Total Assessment$7,148,200

Sale
$0