Property Sale
Sale
$365,000
From:
To:
Sq Ft1,784DeedBook 23222, Page 1176Recorded10/13/2017
From:
To:
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1972
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,259 | +4.4% |
| 2024 | $10,782 | +7.6% |
| 2023 | $10,021 | +0.5% |
| 2022 | $9,975 | +2.0% |
From:
To:
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1972
79 Erie Ave
Residential
77 Erie Ave
Residential
11 Cherokee Ave
Residential
101 Erie Ave
Residential
47 Cherokee Ave
Residential