Property Sale
Sale
$0
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,197 | +5.7% |
| 2024 | $2,078 | +15.3% |
| 2023 | $1,802 | -1.7% |
| 2022 | $1,832 | +2.8% |
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.