Skip to content

1 Torah Way(Block 21503 Lot 18)Rockaway, NJ 07866

Last Sale Date
Feb 1, 2012

Property Information

Block21503
Lot18
Qualifier---
CountyMorris
MunicipalityRockaway Twp
Tax Map Page215

Building Details

Building Class---
Description---
Dwellings---
ZoningB-1
Sq Footage---
Acreage---

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:N/A
0%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment---

Tax History

YearProperty taxesChange
1995$522+5.2%
1994$497+3.1%
1993$482+1.7%
1992$474+8.0%
Property History

Property Sale

Sale
$0