Skip to content

33 Norman RdRockaway, NJ 07866

Last Sale Date
Jan 27, 2020

Property Information

Block21503
Lot22
Qualifier---
CountyMorris
MunicipalityRockaway Twp
Tax Map Page215

Building Details

Building Class---
Description---
Dwellings---
ZoningB-1
Sq Footage---
Acreage0.21

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$16,900
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$16,900

Tax History

YearProperty taxesChange
2011$773+1.7%
2010$761+4.1%
2009$731+4.3%
2008$701+6.3%
Property History

Property Sale

Sale
$0