Property Sale
Sale
$0
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2010 | $728 | +4.1% |
| 2009 | $699 | +4.3% |
| 2008 | $670 | +6.3% |
| 2007 | $630 | +6.4% |
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.