Skip to content

N Lake Shore Dr(Block 21601 Lot 69)Rockaway, NJ 07866

Last Sale Date
Jan 6, 2025

Property Information

Block21601
Lot69
Qualifier---
CountyMorris
MunicipalityRockaway Twp
Tax Map Page216

Building Details

Building Class---
Description---
Dwellings---
ZoningR-13
Sq Footage---
Acreage0.07

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$16,800
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$16,800

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$372+3.5%
2024$359+8.3%
2023$332+1.6%
2022$327+2.2%
Property History

Property Sale

Sale
$0