Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1968
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,310 | +4.6% |
| 2024 | $8,898 | +10.2% |
| 2023 | $8,077 | +2.0% |
| 2022 | $7,921 | +2.3% |
Year Built: 1968
9 Winding Brook Way
Residential
8 N Cape Trl
Residential
26 Hallvard Ter
Residential
43 Oslo Dr
Residential
456 Green Pond Rd
Residential