Property Sale
Sale
$250,000
From:
To:
Sq Ft1,865DeedBook 16963, Page 72Recorded12/8/2017
From:
To:
Year Built: 1974
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,291 | +2.3% |
| 2024 | $7,129 | +3.8% |
| 2023 | $6,867 | +0.5% |
| 2022 | $6,835 | +1.5% |
From:
To:
Year Built: 1974
8 Briargrove Rd
Residential
37 Highland Dr
Residential
34 Highland Dr
Residential
5 Compass La
Residential
14 Bayside Ave
Residential