Property Built
Built
Year Built: 1958
Year Built: 1958
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,969 | +5.4% |
| 2024 | $5,665 | +3.6% |
| 2023 | $5,466 | +1.3% |
| 2022 | $5,395 | +1.7% |
Year Built: 1958
14 Hayes Ave.
Residential
108 Midstreams Pl.
Residential
138 Barclay Dr. (21)
Residential
124 Roosevelt Dr.
Residential
109 Trinity Pl.
Residential