Property Sale
SaleMulti
$34,000
DeedBook 5262, Page 456
Year Built: 1995
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,592 | +5.4% |
| 2024 | $7,206 | +3.6% |
| 2023 | $6,953 | +1.3% |
| 2022 | $6,862 | +1.7% |
Year Built: 1995
216 Dwight Pl.
Residential
43 Joseph Byrne Dr.
Residential
297 Lenox Street
Residential
317 Tina Lee Ct.
Residential
170 Lenox Street
Residential