Skip to content

Herbertsville Rd.(Block 1371 Lot 1)Brick, NJ 08724

Last Sale Date
Apr 12, 2022

Property Information

Block1371
Lot1
Qualifier---
CountyOcean
MunicipalityBrick Twp
Tax Map Page67.1

Building Details

Building Class10
DescriptionPUMPING ST
Dwellings1
ZoningVZ
Sq Footage---
Acreage0.23

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$76,200
90%
Improvement Value:$8,100
10%
Total Assessment$84,300

Sale
$0