Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1971
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,072 | +5.4% |
| 2024 | $6,711 | +3.6% |
| 2023 | $6,478 | +1.4% |
| 2022 | $6,386 | +2.0% |
Year Built: 1971
153 Hill Top Dr.
Residential
203 Cleveland Ct
Residential
214 Riverside Dr. No.
Residential
226 19th Ave.
Residential
428 1st Ave.
Residential