Property Sale
Sale
$169,000
DeedBook 11578, Page 1972
Year Built: 1940
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,688 | +5.2% |
| 2024 | $4,456 | +3.5% |
| 2023 | $4,305 | +1.3% |
| 2022 | $4,251 | +1.6% |
Year Built: 1940
501 Mantoloking Rd.
Residential
479 Mantoloking Rd.
Residential
419 Malibu Way
Residential
52 Van Ness Dr.
Residential
431 Malibu Way
Residential