Property Sale
SaleMulti
$429,400
DeedBook 16622, Page 481
Year Built: 1971
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $19,827 | +5.2% |
| 2024 | $18,845 | +3.5% |
| 2023 | $18,207 | +1.3% |
| 2022 | $17,977 | +1.6% |
Year Built: 1971
300 Tide Pond Rd
Residential
111 6th Ave.
Residential
315 Cutter Ln
Residential
211 Buccaneer Way
Residential
308 Brigantine Ln
Residential