Property Sale
Sale
$273,000
From:
To:
Sq Ft1,806DeedBook 16477, Page 1463Recorded8/12/2016
From:
To:
Year Built: 1996
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,310 | +5.2% |
| 2024 | $6,948 | +3.5% |
| 2023 | $6,713 | +1.3% |
| 2022 | $6,628 | +1.6% |
From:
To:
Year Built: 1996
2254 Hooper Ave.
Residential
31 Ardmore Dr.
Residential
2262 Hooper Ave.
Residential
15 West Pier
Residential
91 No. Sailor'S Quay Dr.
Residential