Property Sale
Sale
$355,000
From:
To:
DeedBook 15741, Page 268Recorded2/7/2014
From:
To:
Year Built: 1970
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,203 | +5.2% |
| 2024 | $9,697 | +3.5% |
| 2023 | $9,369 | +1.3% |
| 2022 | $9,251 | +1.6% |
From:
To:
Year Built: 1970
223 Drum Point Rd.
Commercial
599 Mantoloking Rd.
Commercial
366 Herbertsville Rd.
Commercial
132 Drum Point Rd.
Commercial
607 Mantoloking Rd.
Commercial