Property Sale
SaleMulti
$39,700
DeedBook 5315, Page 727
Year Built: 1950
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,484 | +5.2% |
| 2024 | $4,262 | +3.5% |
| 2023 | $4,118 | +1.3% |
| 2022 | $4,066 | +1.6% |
Year Built: 1950
436 S. Community Dr.
Residential
747 Barberry Dr
Residential
441 Carlisa Dr.
Residential
24 Hickory Rd.
Residential
718 Barberry Dr.
Residential