Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1970
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,083 | +5.2% |
| 2024 | $5,782 | +3.5% |
| 2023 | $5,586 | +1.3% |
| 2022 | $5,515 | +1.6% |
Year Built: 1970
770 Pine Dr
Residential
747 Acorn Dr.
Residential
746 Manor Dr.
Residential
766 Barberry Dr.
Residential
713 Barberry Dr.
Residential