Property Sale
SaleMulti
$70,000
DeedBook 4154, Page 427
Year Built: 1951
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,654 | +5.2% |
| 2024 | $6,325 | +10.0% |
| 2023 | $5,751 | +0.4% |
| 2022 | $5,726 | +4.5% |
Year Built: 1951
2015 Baltimore Avenue
Residential
410 Cove Court
Residential
1715 West Central Avenue
Residential
2033 Route 35 N.B.-Unit 2
Residential
1706 Washington Avenue
Residential