Skip to content

114-C Eisenhower AvenueSeaside Heights, NJ 08751

Last Sale Date
Jan 14, 2024

Property Information

Block1055
Lot16
Qualifier---
CountyOcean
MunicipalityToms River Twp
Tax Map Page112

Building Details

Building Class10
DescriptionCOMMON ELEMENTS
Dwellings1
ZoningR40E
Sq Footage---
Acreage---

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:N/A
0%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment---

Tax History

YearProperty taxesChange
2006$2,888+2.2%
2005$2,827+2.3%
2004$2,764+2.1%
2003$2,706+3.2%
Property History

Property Sale

Sale
$0