Property Sale
Sale
$224,000
DeedBook 4948, Page 150
Year Built: 1945
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $13,404 | +5.2% |
| 2024 | $12,742 | +11.9% |
| 2023 | $11,385 | +0.4% |
| 2022 | $11,335 | +4.5% |
Year Built: 1945
3071 Route 35 S.B.-B1-U1
Residential
121 West Colony Road
Residential
61 Surf Way
Residential
29 Silver Beach Road
Residential
224 Norman Court
Residential