Property Sale
Sale
$429,000
DeedBook 16853, Page 32
Year Built: 2017
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,097 | +5.2% |
| 2024 | $10,549 | +18.4% |
| 2023 | $8,910 | +0.4% |
| 2022 | $8,871 | +0.0% |
Year Built: 2017
1835a Washington Ave
Residential
112 Fielder Avenue
Residential
407 Coolidge Avenue
Residential
11 Eighth Avenue
Residential
7 Fielder Avenue
Residential