Property Built
Built
Year Built: 1953
Year Built: 1953
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,709 | +5.2% |
| 2024 | $5,427 | +28.5% |
| 2023 | $4,223 | +0.4% |
| 2022 | $4,205 | +4.5% |
Year Built: 1953
237 Sharon Drive
Residential
221 Carol Drive
Residential
189 Carol Drive
Residential
1708 Oak Glen Road
Residential
1020 Monty Road
Residential