Property Built
Built
Year Built: 1920
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $18,804 | +5.2% |
| 2024 | $17,874 | -9.3% |
| 2023 | $19,700 | +0.4% |
| 2022 | $19,612 | +4.6% |
Year Built: 1920
125 Seward Avenue
Residential
28 Cranmoor Drive
Residential
236 Genoa Avenue
Residential
1562 Partridge Street
Residential
1173 Aster Drive
Residential