Property Built
Built
Year Built: 1981
Year Built: 1981
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,166 | +5.2% |
| 2024 | $6,811 | +15.1% |
| 2023 | $5,917 | +0.4% |
| 2022 | $5,891 | +0.0% |
Year Built: 1981
13 Ray Drive
Residential
64 Dunham Avenue
Residential
28 Lafayette Avenue
Residential
551 Clifton Avenue
Residential
77 East Water Street #21
Residential