Property Sale
Sale
$240,000
DeedBook 4991, Page 170
Year Built: 1978
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,661 | +5.2% |
| 2024 | $7,282 | -7.2% |
| 2023 | $7,843 | +0.4% |
| 2022 | $7,809 | +4.5% |
Year Built: 1978
118 Point O Woods Drive
Residential
1111 Biondo Street
Residential
991 Mulberry Place
Residential
15 South Gateway
Residential
696 Sussex Court
Residential