Property Sale
Sale
$46,500
DeedBook 3577, Page 480
Year Built: 1967
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,679 | +5.2% |
| 2024 | $6,349 | +17.8% |
| 2023 | $5,391 | +0.4% |
| 2022 | $5,367 | +4.5% |
Year Built: 1967
619 Brookside Drive
Residential
546 Vine Avenue
Residential
11 North Tunesbrook Drive
Residential
840 Ocean View Drive
Residential
118 Fairacres Drive
Residential