Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1939
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,172 | +17.1% |
| 2024 | $4,416 | -27.5% |
| 2023 | $6,093 | +0.5% |
| 2022 | $6,064 | +4.9% |
Year Built: 1939
525 Gold Street
Residential
115 Laurel Avenue
Residential
37 Haines Cove Drive
Residential
4 Holly Street
Residential
424 Washington Street
Residential