Property Sale
Sale
$150,000
From:
To:
Sq Ft812DeedBook 17060, Page 283Recorded3/22/2018
From:
To:
Year Built: 1940
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,913 | +5.2% |
| 2024 | $3,720 | +2.5% |
| 2023 | $3,630 | +0.4% |
| 2022 | $3,614 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1940
335 Elizabeth Avenue
Residential
2400 Second Avenue
Residential
619 Buermann Avenue
Residential
211 Anthony Avenue
Residential
614 Anthony Avenue
Residential