Property Sale
Sale
$99,000
DeedBook 10809, Page 1700
Year Built: 1950
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,194 | +5.2% |
| 2024 | $3,036 | -6.0% |
| 2023 | $3,229 | +0.4% |
| 2022 | $3,215 | +4.5% |
Year Built: 1950
727 Riverside Drive
Residential
328 Anthony Avenue
Residential
505 Elizabeth Avenue
Residential
2314 Sixth Avenue
Residential
568 Alfred Lane
Residential