Property Sale
Sale
$350,000
Sq Ft760DeedBook 19801, Page 897Recorded9/25/2024
Year Built: 1955
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,236 | +5.2% |
| 2024 | $3,076 | -15.9% |
| 2023 | $3,657 | +0.4% |
| 2022 | $3,641 | +4.5% |
Year Built: 1955
3419 Adams Avenue
Residential
3128 Windsor Avenue
Residential
3427 Adams Avenue
Residential
2312 Fourth Avenue
Residential
3151 Creek Road
Residential