Property Sale
Sale
$510,000
From:
To:
Sq Ft1,572DeedBook 15981, Page 93Recorded1/9/2015
From:
To:
Year Built: 1953
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $16,569 | +5.2% |
| 2024 | $15,750 | +12.3% |
| 2023 | $14,025 | +0.4% |
| 2022 | $13,964 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1953
118 Second Avenue
Residential
111 Silver Beach Road
Residential
200 Heron Road
Residential
53 Boatmans Road
Residential
27 South Surf Road
Residential