Property Sale
Sale
$375,000
DeedBook 14009, Page 551
Year Built: 1987
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,324 | +5.2% |
| 2024 | $6,962 | +8.4% |
| 2023 | $6,425 | +0.4% |
| 2022 | $6,397 | +0.0% |
Year Built: 1987
3669 Route 35 N.B.-Unit 8
Residential
3669 Route 35 N.B.-Unit 4
Residential
3610 Route 35 N.B.-B2-U3
Residential
54 Beach Way
Residential
3669 Route 35 N.B.-Unit 6
Residential