Property Built
Built
Year Built: 1955
Year Built: 1955
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,172 | +5.2% |
| 2024 | $10,620 | +10.4% |
| 2023 | $9,622 | +0.4% |
| 2022 | $9,579 | +4.4% |
Year Built: 1955
219 South Court
Residential
218 Norman Court
Residential
203 South Court
Residential
69 Channel Way
Residential
361 Venice Drive
Residential