Property Sale
Sale
$280,000
Sq Ft1,756DeedBook 17915, Page 1544Recorded6/8/2020
Year Built: 2002
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,050 | +3.9% |
| 2024 | $7,744 | +4.5% |
| 2023 | $7,412 | +1.4% |
| 2022 | $7,309 | +1.2% |
Year Built: 2002
15 Barton Creek Road
Residential
156 Wild Dunes Way
Residential
12 Barton Creek Road
Residential
109 Pebble Beach Boulevar
Residential
105 Pebble Beach Boulevar
Residential