Skip to content

Lakeside Drive So(Block 1353 Lot 19)Forked River, NJ 08731

Last Sale Date
Mar 26, 2024

Property Information

Block1353
Lot19
Qualifier---
CountyOcean
MunicipalityLacey Twp
Tax Map Page66

Building Details

Building Class10
DescriptionBATHING BE
Dwellings1
ZoningR-75
Sq Footage---
Acreage1.42

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$143,000
75%
Improvement Value:$47,600
25%
Total Assessment$190,600

Sale
$0