Property Built
Built
Year Built: 1962
Year Built: 1962
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,655 | +16.0% |
| 2024 | $6,600 | +8.7% |
| 2023 | $6,071 | +1.3% |
| 2022 | $5,992 | +2.0% |
Year Built: 1962
17 Skippers Boulevard
Residential
10 Long John Silver Way
Residential
49 Hornblower Drive
Residential
7 Nautilus Road
Residential
10 Cutlass Way
Residential