Skip to content

Oak Avenue South Of(Block 124 Lot 62)West Creek, NJ 08092

Vacant Land

Last Sale Price
$230,000
Last Sale Date
Dec 29, 2004

Property Information

Block124
Lot62
Qualifier---
CountyOcean
MunicipalityStafford Twp
Tax Map Page95

Building Details

Building Class---
Description---
Dwellings1
ZoningP
Sq Footage---
Acreage4.4

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$4,800
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$4,800

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$119+0.8%
2024$118+5.9%
2023$111-0.1%
2022$112+1.4%
Property History

Property Sale

Sale
$230,000
DeedBook 12408, Page 1247