Property Sale
Sale
$67,000
DeedBook 5460, Page 855
Year Built: 1957
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,236 | +9.8% |
| 2024 | $4,769 | +8.7% |
| 2023 | $4,386 | -1.0% |
| 2022 | $4,428 | +0.2% |
Year Built: 1957
28 Parker Road
Residential
110 Marlin Road
Residential
69 L.E.Harbor Blvd.
Residential
357 Kingfisher Road
Residential
109 Curlew Rd
Residential