Property Sale
Sale
$793,000
To:
Sq Ft2,102DeedBook 3335, Page 185
To:
From:
To:
Year Built: 1959
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $17,973 | +1.5% |
| 2024 | $17,703 | +5.3% |
| 2023 | $16,808 | +0.9% |
| 2022 | $16,657 | +0.1% |
To:
From:
To:
Year Built: 1959
11 De Young Dr
Residential
648 Long Hill Rd
Residential
8 Robinwood Dr
Residential
20 Notch Park Rd
Residential
26 Reiners Rd
Residential