Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1900
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,613 | +3.0% |
| 2024 | $6,422 | +6.5% |
| 2023 | $6,031 | +0.8% |
| 2022 | $5,985 | +1.5% |
Year Built: 1900
236 Fourth St.
Residential
27 Jefferson
Residential
58 Van Winkle Ave.
Residential
21 Van Winkle Ave
Residential
101 Summer St.
Residential