Property Sale
Sale
$125,000
DeedBook X133, Page 4
Year Built: 1925
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,687 | +3.0% |
| 2024 | $10,378 | +6.5% |
| 2023 | $9,746 | +0.8% |
| 2022 | $9,671 | +1.5% |
Year Built: 1925
107 Spring St
Residential
149 Park Ave
Residential
29 Union Ave
Residential
39 Union Ave
Residential
6 John Street
Residential