Property Built
Built
Year Built: 1910
Year Built: 1910
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,905 | +3.1% |
| 2024 | $7,670 | +6.7% |
| 2023 | $7,187 | +0.8% |
| 2022 | $7,130 | +1.5% |
Year Built: 1910
318 Gregory Ave.
Residential
31 Irving Pl
Residential
137 Autumn St
Residential
352 Van Houten Ave.
Residential
184 Howe Ave.
Residential