Skip to content

425 Harrison StPassaic City, NJ

Last Sale Date
Oct 1, 2024

Property Information

Block2178
Lot44
QualifierX
CountyPassaic
MunicipalityPassaic City
Tax Map Page---

Building Details

Building Class---
Description2S-2FAMILY
Dwellings---
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.14

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$28,500
28%
Improvement Value:$73,300
72%
Total Assessment$101,800

Sale
$0